Wyślij wiadomość
Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd.
Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd.
Wycieczka po fabryce
Dom /

Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd. Linia produkcyjna w fabryce

Linia produkcyjna
ZESPÓŁ R&D

Istnieje ponad 20 prac badawczo-rozwojowych i technik. Cały sprzęt przeszedł szereg testów zewnętrznych przez techników, aby upewnić się, że jest stabilny.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

W chwili obecnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy ponad 1000 udanych przypadków. Ćwiczenie siłowe; Zwalczanie pożarów, system bezpieczeństwa publicznego, budowa tuneli, kopalnia, ropa naftowa, port morski, łódź, hodowla ryb, kurorty, lasy ....

DOBRA OBSŁUGA

Zapewniamy nie tylko urządzenia, ale także instrukcje dotyczące rozwiązania i instalacji. Profesjonalne szkolenie know-how, udzielenie odpowiedzi w ciągu 8 godzin, akceptacja OEM, ODM.


ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

1-2 lata gwarancji, stawka za wadliwe produkty to 2%.


WYSTAWA

Każdego roku mamy wystawę branży bezpieczeństwa, czekamy na Twoje przybycie, a następnie pokażemy produkty na miejscu i stworzymy unikalne rozwiązanie.

Suntor Najnowsze informacje o wystawie

16. China Public Security Expo (CPSE 2017)
Czas trwania: 29 października - 1 listopada 2017 (co nieparzysty rok)
Lokalizacja: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Shenzhen, Chiny

Stoisko nr: 9C11

OEM/ODM
Suntor oferuje usługi OEM / ODM dla nadajnika COFDM, odbiornika COFDM, bezprzewodowych systemów transmisji wideo. Dzięki naszej wykwalifikowanej technologii COFDM i bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić Ci unikalne dostosowania, które wyróżnią Twój produkt na tle innych. Dzięki rozwiązaniom OEM / ODM firmy Suntor możesz mieć pewność, że otrzymasz jedyne w swoim rodzaju produkty dla swojej jedynej w swoim rodzaju firmy.

Badania i rozwój
ZESPÓŁ R&D

Istnieje 20 członków w dziale badań i rozwoju, w tym oprogramowania i twardych inżynierów, z których 5 to starsi inżynierowie.