aboutus

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SUNTOR
Ilość pracowników: 500~1000
Coroczne wyprzedaże: 100,000,000-400,000,000
Rok założenia: 2006
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Kim jesteśmy:

SUNTOR, założony w 2006 roku, jest wiodącym światowym przedsiębiorstwem high-tech w dziedzinie rozwoju i produkcji łącza radiowego UAV i bezprzewodowego urządzenia do transmisji CCTV. Specjalizujemy się w łączach wideo i transmisji danych dla SUAS (Small Bezzałogowego Systemu Lotniczego), mobilnym systemie transmisji obrazu mikrofalowego COFDM i bezprzewodowego mostu dalekiego zasięgu CCTV oraz rozwiązaniach projektowych dla różnych dziedzin, takich jak system ochrony przeciwpożarowej lasu, rozwiązanie do bezprzewodowego monitorowania pól naftowych .

SUNTOR z siedzibą w Shenzhen w Chinach, ma ponad 6 oddziałów w całych Chinach, zatrudniając łącznie ponad 200 pracowników pracujących z innowacyjnymi technologiami i pasjonujących się technologią komunikacji bezprzewodowej RF.

Czym jesteśmy:

SUNTOR poświęcony jest rozwojowi bezprzewodowego systemu monitoringu wizyjnego na wysokim poziomie do zastosowań w zarządzie, organach ścigania i wojsku, przemyśle rolniczym lub komercyjnym, takim jak fotografia i grafika wideo oraz monitorowanie środowiska i kontrola granic trwają 11 lat. W oparciu o gromadzenie określonej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej. SUNTOR ma własny zespół badawczo-rozwojowy. SO SUNTOR wprowadza co kwartał nowy produkt, a wszystkie produkty SUNTOR są aktualizowane w odpowiednim czasie, aby uzyskać lepszą wydajność i jakość w oparciu o nowe technologie i opinie klientów.

Nasze produkty mian:

Łącze danych wideo i dupleks dla wielotorowców i UAV ze stałym skrzydłem.

Urządzenie COFDM do mobilnego nadzoru wideo

CCTV Most dalekiego i krótkiego zasięgu

Historia

Firma Suntor powstała w 2006 roku i znajduje się w Shenzhen w Chinach. Obecnie w 992 przypadkach udało się zaprojektować i wykonać w kopalni, wojsku, bezpieczeństwie publicznym, fabryce, placu budowy, nadleśnictwie, terminalu portowym i tak dalej.

Usługa

Główne Produkty:

Przed wysyłką każdy model musi doświadczyć testów w terenie.

Nasz zespół

Zespół badawczo-rozwojowy i techniczny to dwie podstawy rozwoju SUNTOR. Udoskonalamy naszych klientów dzięki ciągłym innowacjom. Nasza firma ma zespół ponad 50 inżynierów, w tym profesorów i lekarzy specjalizujących się w rozwoju RF i elektroniki. Nasz wewnętrzny zespół R&D współpracuje z najlepszymi uniwersytetami i instytucjami w Chinach.

Szczegóły kontaktu